Gorilla që flet (Video)
WOW

Gorilla që flet (Video)

10 Janar 2018 | 18:26
Koko është gorilla që flet me njerëzit.

Komunikimi i tij me njerëzit është më se i qartë, shkruan lajmi.net

Ai arrin që të kuptojë gjuhën e njerëzve si dhe të përgjigjet ndaj tyre përmes gjesteve.

Shikoni më poshtë një bisedë të bërë mes Kokos dhe trajneres së tij. /Lajmi.net/

Më të lexuarat

Tribuna

Email