Djaloshi rrethohet nga katër peshkaqenë, por shpëton mrekullisht (Video)
WOW

Djaloshi rrethohet nga katër peshkaqenë, por shpëton mrekullisht (Video)

05 Janar 2018 | 14:25
Ky djalosh nuk e kupton se sa në rrezik është.

Ai po notonte në det në pjesën ku kishte katër peshkaqenë, raporton dailymail, transmeton lajmi

Fatmirësisht kameramani i pa në kohë dhe bërtiti që djali të ikte në kohë, derisa peshkaqenët po shkonin drejt tij.

Fëmija me vrap iku nga uji, ndërsa peshkaqenët u kthyen sërish në ujërat më thellë.

This young boy was circled by FOUR sharks! ?

This young boy was circled by FOUR sharks! ?

Publié par Daily Mail sur jeudi 4 Janvier 2018

Më të lexuarat

Tribuna

Email