Zhvishet edhe Afrona, tregon gjoksin e linjat seksi (Foto)
BIZZ

Zhvishet edhe Afrona, tregon gjoksin e linjat seksi (Foto)

19 Prill 2017 | 12:00

Modelja dhe blogerja e njohur Afrona Dika është shumë e përfolur në mediet rozë.
Ajo ishte bërë lajm që kur ishte kuptuar lidhja e saj me këngëtarin e njohur Blero, transmeton Gazeta Tribuna.

Por së fundmi Afrona ka habitur fansat me foton që ka postuar.

Zakonisht Afronën e keni parë si një modele të bukur e që vishet me shumë stil.

Por tani ajo ka postuar një fotografi ku shihet me veshje sportive duke vënë në pah gjoksin dhe linjat e saj seksi./Gazeta Tribuna/

afrona_1492592109-1791918

Më të lexuarat

Tribuna

Email