Tuna po ka shumë probleme me hormonet gjatë shtatzënisë, ja çka bën nga nervoza
BIZZ

Tuna po ka shumë probleme me hormonet gjatë shtatzënisë, ja çka bën nga nervoza

20 Mars 2017 | 11:43

Këngëtarja e njohur Tuna së shpejti pritet të bëhet nënë për herë të parë.
Por Tuna si duket në këtë periudhë di edhe të inatoset, transmeton Gazeta Express.

Së fundmi ajo në profilin e saj në Facebook ka shkruar një status ku thotë se djalin e saj do ta lind në vendlindje.

‘Te dashtuna PORDHtale!Ju sa here i qoni shfalerkat me abortu i qoni ne sistine po shuni!T’pakten une po lindi ne vendlindjen tem dhe nuk po paguj ne spitalin e njohur qe ben biznes me pacienta kosovare’, kishte shkruar ajo në profilin e saj në Facebook./Gazeta Express/

tuna_1490003380-2402809

Më të lexuarat

Tribuna

Email