Rita Ora s’ju lë ta harroni! Vjen me katër fotografi të reja lakuriq
BIZZ

Rita Ora s’ju lë ta harroni! Vjen me katër fotografi të reja lakuriq

11 Shkurt 2018 | 17:01
Këngëtarja Rita Ora nuk e ka ndërmend të ndalet së pozuari lakuriq.

Së fundmi ka ardhur me katër fotografi të reja pa asnjë rrobë në trup, shkruan lajmi.net

Rita shihet e zhveshur pranë bregdetit ndërsa pjesët intime i ka mbuluar e duar dhe këmbë. Por pavarësisht kësaj ajo duket tejet seksi dhe ka rrëmbyer komplet vëmendjen e ndjekësve të cilët e kanë ‘mbuluar’ me pëlqime e komente përkrah fotografive në Instagram.

 rita-ora-3 rita-ora-2 rita-ora-1

Më të lexuarat

Tribuna

Email