Regjisori i njohur habit me vlerësimin e tij për gjendjen politike në vend! (VIDEO)
BIZZ

Regjisori i njohur habit me vlerësimin e tij për gjendjen politike në vend! (VIDEO)

15 Maj 2017 | 19:12

Këtë edicion në emisionin LEMzA me Kiki Rrahmani në Tribuna Channel i ftuar ishte regjisori i njohur Ekrem Kryeziu.

Ai nuk lë pa përmendur edhe gjendjen e tanishme në politken vendore, duke u shprehur i zhgënjyer dhe duke thumbur individë të caktuar politikë, për të ndjekur deklaratën e tij të plotë klikoni linkun e mëposhtëm./GazetaTribuna/

 

 

Më të lexuarat

Tribuna

Email