Ndodh e papritura derisa po lahej
BIZZ

Ndodh e papritura derisa po lahej

16 Prill 2018 | 9:39

Mel B vuan një mosfunksionim të papërshtatshëm të veshjeve ndërsa kalon kohën duke u larë në bikini.

Ajo nuk ka frikë të lë pas dore figurën e saj të shkëlqyeshme dhe zbulimin e aseteve.

Por Mel B u vu në siklet pak kur njëri gji i doli nga sytjenat derisa po qëndronte në një pishinë në Kaliforni me mikun e saj më të mirë Gary Madatyan.

Ish-ylli i Spice Girls, 42-vjeç, ishte veshur në bikini të purpurtë.

Më të lexuarat

Tribuna

Email