Mihrija vesh këmishën e Naimit mbi trupin e saj nudo (Video)
BIZZ

Mihrija vesh këmishën e Naimit mbi trupin e saj nudo (Video)

20 Prill 2017 | 10:52

Mihrije Braha ka lansuar këngën e saj më të ri.

Kënga mban titullin ‘Si cigaren e fundit më fike’ dhe është kompletuar me videoklip.

Mihrija vjen si asnjëherë tjetër, joshëse, në formë dhe superseksi.

Kjo këngë vjen me tekst dhe muzikë nga Kreshnik Avdiu.

Më të lexuarat

Tribuna

Email