Lori Hoxha në zi, vuajtje për të dhe shoqet e saj (Foto)
BIZZ

Lori Hoxha në zi, vuajtje për të dhe shoqet e saj (Foto)

19 Prill 2017 | 12:02

Para pak ditësh u përfol në media për një ndarje të mundshme të blogeres Lori Hoxha nga i dashuri i saj.

Dyshimet u shtuan pas postimeve të saj të herë pas hershme me nëntekste, që lini të kuptohej se diçka nuk shkonte në jetën e saj sentimentale.

Postimi i saj i fundit në Insta Story tregon se situata është përkeqësuar.

Lori dhe shoqet e saj me sa duket vuajnë nga dashuria.

‘Kur ti dhe gjithë shoqet e tuaja janë të vdekuar nga brenda dhe urrejnë jetë, por sërisht vazhdojnë të bëjnë qejf së bashku’-lexohet në foton e postuar nga trashëgimtarja e Top Media.

Në këtë foto duken dhe tre persona të mbuluar me të zeza, të ngjashme me fantazmat e filmave vizatimorë.

18035303-10208774759582483-14659362-n_1492589369-8633266

Më të lexuarat

Tribuna

Email