“Largësia” vjen nga Jehona Lumi (Video)
BIZZ

“Largësia” vjen nga Jehona Lumi (Video)

17 Korrik 2017 | 13:38

Këngëtarja Jehona Lumi sot ka lansuar këngën e saj më të re, bashkë me videoklip.

Kënga e saj titullohet “Largësia” dhe ka ritme verore, me një videoklip që ka në objektiv gjithmonë lulet.

Lumi ka shumë vite që këndon live në Kosovë, teksa ka qenë pjesë e The Voice of Albania deri në fazat finale.

Më të lexuarat

Tribuna

Email