Labi vjen me ftesë publike për Fisnik Ademin, ja reagimi i tij?! (VIDEO)
BIZZ

Labi vjen me ftesë publike për Fisnik Ademin, ja reagimi i tij?! (VIDEO)

16 Maj 2017 | 18:33

Labinot Gashi ishte i ftuar në emisionin “si n’shpi” ku folën për jetën e tyre profesionale dhe planet.

Ai gjatë emisionit i bëri një ftesë publikisht për një bashkëpunim, aktorit apo njëherish edhe moderatorit të emisionit Fisnik Ademit.

Për cfarë bashkëpunimi bëhet fjalë, klikoni në linkun e mëposhtëm./GazetaTribuna/

 

 

Më të lexuarat

Tribuna

Email