Kur do të bëhet baba Gold Ag! (VIDEO)
BIZZ

Kur do të bëhet baba Gold Ag! (VIDEO)

19 Qershor 2017 | 16:38

Gjatë intervistës për emisionin LEMzA me Kiki Rrahmani, emision ky i cili transmetohet çdo të premte në ora 20:45 në televizionin Tribuna Channel, reperi i njohur Gold Ag flet edhe rreth martesës së tij si dhe tregon kur do bëhet baba.

Për të kuptuar këto dhe shumë të tjera klikoni linkun në vazhdim./GazetaTribuna/

 

 

Më të lexuarat

Tribuna

Email