Kujt i ka thënë Egzoni ‘Zoti ta ktheftë (Video)
BIZZ

Kujt i ka thënë Egzoni ‘Zoti ta ktheftë (Video)

11 Janar 2017 | 20:31

Egzon Pireci ka lansuar këngën e tij më të re e cila quhet ‘Zoti ta ktheftë’ e cila është e zhanrit baladë.

Ai tekstin e kësaj kënge e ka shkruar vet dhe për BIZZ zbulon se nga është inspiruar./Gazeta Tribuna/

Më të lexuarat

Tribuna

Email