Kështu u paraqit Bebe Rexha mbrëmë në “AMA 2017”
BIZZ

Kështu u paraqit Bebe Rexha mbrëmë në “AMA 2017”

20 Nëndor 2017 | 12:38

Mbrëmë është mbajtur edicioni i ri i ndarjes së çmimeve “American Music Awards”.

Të pranishëm në këtë ceremoni ishin emrat më të njohur nga bota e muzikës, shkruan lajmi.net.

Edhe këtë herë nuk munguan këngëtaret shqiptare, ishin Bebe Rexha dhe Bleona Qereti ato që morën pjesë në eventin e mbrëmshëm.

Për dallim nga Bleona, Bebe Rexha kishte veshur një fustan të ngushtë i cili i zbulonte vijat trupore të këngëtares.

Për dukjen e Bebe Rexhës ishin kujdesur August Getty dhe Maeve Reilly, ndërsa u komentua pozitivisht për këtë paraqitje.

 

Më të lexuarat

Tribuna

Email