Hysni Zeqiri nxjerr në treg premierën e këngës dhe klipit „Për pak“
BIZZ

Hysni Zeqiri nxjerr në treg premierën e këngës dhe klipit „Për pak“

15 Prill 2018 | 21:02

Këngëtari dhe aktori kosovar Hysni Zeqiri sapo ka lansuar këngën dhe videoklipin më të ri të titulluar “Për pak” me muzikë dhe orkestrim nga: Florent Boshnjaku dhe me tekst nga: Yll Limani.

Më të lexuarat

Tribuna

Email