Greta Koçi ndryshon sërish pamjen e saj (Foto)
BIZZ

Greta Koçi ndryshon sërish pamjen e saj (Foto)

08 Shtator 2017 | 14:46

Është një nga këngëtaret që më së shpeshti eksperimenton me pamjen e saj.

Greta Koçi në llogarinë e saj në Instagram, përkatësisht në formën Instastory ka hedhur një video ku vërehet ndryshimi i ri, shkruan lajmi.net

Fjala është për flokët e shkurtuara dhe për ndërrimin e ngjyrës, nga kafe në të zezë.

Edhe kështu, Greta duket e bukur.

Më të lexuarat

Tribuna

Email