Gold Ag surprizohet nga fansat, ja si i falenderon! (VIDEO)
BIZZ

Gold Ag surprizohet nga fansat, ja si i falenderon! (VIDEO)

17 Qershor 2017 | 14:59

Reperi i njohur Gold Ag i cili ishte i ftuar në emisionin LEMzA me Kiki Rrahmani në Tribuna Channel ngelet tejet i surprizuar nga fansat e tij, për të kuptuar befasin e tyre dhe reagimin e Goldit  klikoni linkun e mëposhtëm./GazetaTribuna/

 

 

 

Më të lexuarat

Tribuna

Email