Gold Ag sqaron konfliktin me Getin dhe Noizyn! (VIDEO)
BIZZ

Gold Ag sqaron konfliktin me Getin dhe Noizyn! (VIDEO)

19 Qershor 2017 | 16:15

Gjatë intervistës për emisionin LEMzA me Kiki Rrahmani, emision ky i cili transmetohet çdo të premte në ora 20:45 në televizionin Tribuna Channel, reperi i njohur Gold AG sqaron edhe konfliktin e shumë përfolur me Getin dhe Noizyn.

Për të dëgjuar deklaratën e tij të plotë klikoni linkun në vazhdim./GazetaTribuna/

 

 

Më të lexuarat

Tribuna

Email