Fero shënon një tjetër sukses me “Gang Gang”
BIZZ

Fero shënon një tjetër sukses me “Gang Gang”

11 Shkurt 2018 | 16:10
Reperi nga labeli “On Records”, Fero kohën e fundit është shumë i komentuar.

Reperi një javë më parë ka publikuar projektin e tij të paralajmëruar kohë më parë, shkruan lajmi.net.

Kënga titullohet “Gang Gang” dhe Fero e sjell të shoqëruar edhe me videoklip mjaft të veçantë.

“Gang Gang” tashmë ka shënuar edhe një sukses të ri, Fero ka marrë mbi 3 milionë klikime në kanalin YouTube.

Tekstet e këngëve të tij dhe deklaratat në medie gjatë kohës së fundit kanë bërë që Fero të komentohet shumë në Internet, por të gjitha këto po rezultojnë të suksesshme për reperin.

Më të lexuarat

Tribuna

Email