Fatmir Spahiu këngëtar…!?
BIZZ

Fatmir Spahiu këngëtar…!?

11 Shtator 2017 | 15:32

Aktori i mirënjohur Fatmir Spahiu apo Bufi siq e njohim ndryshe, ishte i ftuar në emisionin e fundit “Si n’shpi”, së bashku me këngëtaren Leonora Jakupi!

E përveq pasionit për të ngrënë ai e dëshmoi veten edhe si një kuzhinier shumë i zoti!

Mes recetës dhe bisedave, i pyetur se a do të bëhej ndonjëherë këngëtarë, kjo ishte përgjigjja e tij!

Më të lexuarat

Tribuna

Email