Enca manekene (Foto)
Showbiz

Enca manekene (Foto)

08 Maj 2015 | 21:08

Këngëtarja Enca Haxhia po përdor modelin e shumë yjeve botërorë që të komunikojë me fansat e saj dhe tua jep atyre mundësinë që ta pyesin atë dhe ajo tu përgjigjet përmes rrjeteve sociale.

Enca në Instagram ka postuar një foto ku shihet se ka marr rolin e një ‘manekene’.

Tribuna

Email