Enca bëhet bionde (Foto)
Yjet

Enca bëhet bionde (Foto)

12 Qershor 2015 | 14:00

Këngëtarja bukuroshe dhe shumë e përfolur Enca, nuk po gjenë rehat me lookun e saj. Ajo ka vendosur që të vijë ndryshe me një look të ri kësaj here.

Çdo gjë që ajo bënë është në qendër të mediave, ku përflitet shumë. Edhe këtë her ajo ja ka dal mban te duket në formë dhe e bukur me flokë bionde.

Enca bionde apo brune eklipson çdo mashkull që I del përpara dhe i bënë ata me bukurin e saj ta duan të gjithë.

Enca përveç se këndon është një ndër vipat shqiptarë më të famshëm në” Instagram”, duke patur shumë ndjekës edhe kjo jo vetëm për shkak të talentit por edhe formave dhe bukurisë që ja ka falur natyra.

Tribuna

Email