Enastick ft Mc Toska lansojnë ‘Shumë Sheik’ (Video)
Yjet

Enastick ft Mc Toska lansojnë ‘Shumë Sheik’ (Video)

10 Shtatorë 2015 | 21:05

Reperi shqiptar që jeton në Gjermani dhe kolegu i tij Mc Toska i kanë bërë forcat bashkë dhe kanë ardhur me një duet.

Fjala është për këngën ‘Shum Sheik’ e cila është finalizuar edhe me klip transmeton Tribuna.

Ky nuk është projekti i vetëm duet i reperit Enastick. Ai edhe më herët ka bashkëpunuar me dy kolegë të tij, reperë ndërkombtarë.

Njëri ishte me Mc Johnny nga Republika Domenikane dhe tjetri me Mikon nga Bosnja dhe Hercegovina./Gazeta Tribuna/

https://m.youtube.com/watch?v=lZ33olMFnV0

Tribuna

Email