Elvana Gjata publikon dy prej këngëve të shumë pritura, ‘Gjërat kanë ndryshuar’ dhe ‘Festojmë’
BIZZ

Elvana Gjata publikon dy prej këngëve të shumë pritura, ‘Gjërat kanë ndryshuar’ dhe ‘Festojmë’

11 Shkurt 2018 | 16:50
Pas dokumentarit i cili u publikuar mbrëmë, Elvana Gjata e ka dëshmuar edhe njëherë se është një artiste e kompletuar.

Komnetet pozitive nuk kanë munguar edhe përkrahja e familjarëve, kolegëve e fansave është e pashmangshme, shkruan lajmi.net

Ata me padurim kanë priture dhe publikimin në Yotube të tri këngëve të saj pjesë e albumit të fundit ‘3’ numër ky që këngëtaren e lidhë me shumë gjëra.

‘Gjërat kanë ndryshuar’ dhe ‘Festojmë’ janë dy projektet muzikore që sapo janë lansuar në kanalin zyrtar në Youtube ndërsa me padurim po pritet publikimi i këngës së tretë./Lajmi.net/

Më të lexuarat

Tribuna

Email