Ekrem Kryeziu: Ja pse nuk u bëra këngëtar?! (VIDEO)
BIZZ

Ekrem Kryeziu: Ja pse nuk u bëra këngëtar?! (VIDEO)

15 Maj 2017 | 18:39

Këtë edicion në emisionin LEMzA me Kiki Rrahmani në Tribuna Channel i ftuar ishte regjisori i njohur Ekrem Kryeziu.

Gjatë emisionit ai rrëfen edhe arsyen se çka e ndaloi të bëhet një këngëtar dhe cila ishte ëndrra e tij që i mbeti peng për tërë jetën./GazetaTribuna/

Më të lexuarat

Tribuna

Email