E bija e Sylvester Stallone mahnit me fustan të shkurtër
BIZZ

E bija e Sylvester Stallone mahnit me fustan të shkurtër

13 Shtator 2017 | 19:48

Modelistja Sistine Stallone (19) ka mahnitur të pranishmit me veshjen e saj me fustan të shkurtër dhe flokë të bukura gjatë shout Ralph Lauren’s NYFW. Ajo është vajza e Sylvester Stallone dhe bashkëshortes së tij, Jennifer Flavin.

Ajo së fundi është parë në shoun Ralph Lauren gjatë javës së modës në Nju-Jork, transmeton KosovaPress.

Bukuroshja 19-vjeçare ka vënë në dukje këmbët e saja e veshur në një fustan bardh e zi.

Vajza e aktorit të njohur ka zgjedhur edhe një palë këpucë me take të larta.

Sistine, e cila ka kontratë me IMG Models, duke bukur në paraqitjen e saj dhe për këtë ka ndikuar edhe artisti për make-up e artisteve, Kirin Bhatty.

Javën e kaluar, Sistine mori pjesë në shoun e modës Tom Ford.

Sistine ka dy motra: Sophia 21-vjeçe dhe Scarlet 15.

Më të lexuarat

Tribuna

Email