Dukjet më të mira të çmimeve Emmy
BIZZ

Dukjet më të mira të çmimeve Emmy

19 Shtator 2017 | 8:51

Edicioni i 69 i çmimeve Emmy u mbajt mbrëmë dhe yjet e Hollywood u shfaqen në tapetin e kuq me disa dukje mjaft mbresëlënëse.

Ne iu sjellim disa prej veshjeve më të bukura të mbrëmjes.

Më të lexuarat

Tribuna

Email