Capital T me tour ndërkombëtar (Foto)
BIZZ

Capital T me tour ndërkombëtar (Foto)

08 Shtator 2017 | 14:54

Sukseset në karrierë që i ka pasur për gjithë këto vite, ia kanë zgjuar një ambicie të madhe.

Përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale, reperi Capital T ka njoftuar se shumë shpejt do e nis një tour të koncerteve në botë, shkruan lajmi.net

Përpos kësaj, ai ka pyetur fansat e tij se në cilat vende të botës të shkojë.

Se kur do nis dhe ku do shkojë ai, Capo do na njoftojë me kohë.

Më të lexuarat

Tribuna

Email