Të shtëna armësh në Tetovë, ka të plagosur (Foto)
Lajme

Të shtëna armësh në Tetovë, ka të plagosur (Foto)

16 Korrik 2017 | 8:50

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sonte në kafeterinë Barcode në Tetovë, ku pas zënkës dhe rrahjes mes dy grupeve ka ardhur deri tek krisja me armë me crast janë plagosur dhjetra persona që gjendeshin në lokal njofton Shqipmedia.

Në spitalin e Tetovës për momentin ka shumë të plagosur dhe policia ka ardhur në vendngjarje.

 

Më të lexuarat

Tribuna

Email