Të shtëna me armë zjarri në Dardani, flet Policia
Lajme

Të shtëna me armë zjarri në Dardani, flet Policia

13 Shkurt 2018 | 12:40

Sot në lagjen Dardania (te Santea) në Prishtinë ndodhur një përleshje, ku ka pasur edhe të shtëna me armë zjarri.

“Sot rreth orës 11:30 kemi pranuar një informacion për një përleshje fizike mes disa personave ku ka pasur edhe të shtëna me armë zjarri”, ka thënë zëdhënësja e Policisë, Florije Ahmeti.

Ahmeti ka thënë për Periskopin se nuk raportohet për të lënduar, dhe aktualisht atje ndodhen edhe njesitet policore të cilat po merren me rastin. /Periskopi

Më të lexuarat

Tribuna

Email