Publikohet videoja e plotë e sulmit ndaj Agron Mustafës
Lajme

Publikohet videoja e plotë e sulmit ndaj Agron Mustafës

10 Janar 2018 | 17:41

Agron Mustafa drejtori i Telekomit të Kosovës ka postuar një video në rrjetin social facebook ku tregon momentet gjatë sulmit të tij fizik .Me poshte ndiqni shkrimin e tij të plotë:

Ja si i “sulmova” policet!

Se pari u kerkoj falje prinderve, gruas, femijeve, motrave e vellezerve si dhe gjithe familjes per videon e postuar!

Pamjet e postuara jane vetem per 18+

Te nderuar:

Minister i Puneve te Brendshme,

Minister i Drejtesise,

Kryeprokuror i Shtetit,

Kryeshef i Inspektoratit Policor,

Drejtor i Pergjithshem i Policise,

Une nuk do te komentoj gje, por po e le ne vleresimin dhe komentimin tuaj e te publikut!!!

 

Ja si i "sulmova" policet!Se pari u kerkoj falje prinderve, gruas, femijeve, motrave e vellezerve si dhe gjithe familjes per videon e postuar!Pamjet e postuara jane vetem per 18+Te nderuar:Minister i Puneve te Brendshme,Minister i Drejtesise,Kryeprokuror i Shtetit,Kryeshef i Inspektoratit Policor,Drejtor i Pergjithshem i Policise,Une nuk do te komentoj gje, por po e le ne vleresimin dhe komentimin tuaj e te publikut!!!

Publié par Agron S. Mustafa sur mercredi 10 Janvier 2018

Më të lexuarat

Tribuna

Email