Policia e Kosovës arreston 14 persona
Lajme

Policia e Kosovës arreston 14 persona

11 Korrik 2017 | 11:23

Policia e Kosovës ka arrestuar 14 persona për vepra dhe incidente të ndryshme.

Arrestimet janë kryer dje në të gjitha rajonet e vendit ndërsa për të njëjtat është informuar prokurori i shtetit.

Me urdhrin e këtij të fundit, pesë prej të arrestuarve janë dërguar në mbajtje ndërsa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt./Indeksonline/

Më të lexuarat

Tribuna

Email