Merr flakë restoranti në Prizren
Lajme

Merr flakë restoranti në Prizren

13 Qershor 2017 | 12:00

Një restorant në Prizren është përfshirë nga zjarri, njofton Policia e Koosvës përmes një komunikate dërguar për media.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Tupec, shkruan AktivPress.

Rasti është bërë i ditur nga vet pronari, i cili nga ky incident ka pësuar lëndime trupore.

Njësitë përkatëse policore dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendngjarje dhe kanë lokalizuar zjarrin.

Rasti është duke u hetuar.

Më të lexuarat

Tribuna

Email