Llamarina bie nga një ndërtesë në ‘Ulpianë’
Lajme

Llamarina bie nga një ndërtesë në ‘Ulpianë’

13 Shkurt 2018 | 15:12

Pjesë të llamarinës kanë rënë nga një ndërtesë afër tre rrokaqiejve në “Ulpianë”.

Nga një ndërtesë në “Ulpianë” afër tre rrokaqiejve kanë rënë sot pjesë të llamarinës.

Në vend të ngjarjes kanë dalë policët dhe zjarrfikësit, ndërsa është rrethuar ma shirita që ndalojnë hyrjen vendi ku kanë rënë pjesë të llamarinës./Kallxo.com

Më të lexuarat

Tribuna

Email