Ky është premtimi që nuk e realizojë deputetja e njohur! (VIDEO)
Lajme

Ky është premtimi që nuk e realizojë deputetja e njohur! (VIDEO)

19 Maj 2017 | 22:45

Këtë edicion në emisionin LEMzA në Tribuna Channel me Kiki Rrahmani e ftuar ishte deputetja e njohur Florva Brovina.

 

Gjatë emisionit ajo rrëfen edhe se cili premtim i mbeti i parealizuar dhe ndaj kujt?!

Për të mësuar se për çfarë bëhet fjalë klikoni linkun e mëposhtëm./GazetaTribuna/

 

 

Më të lexuarat

Tribuna

Email