Deputetja e njohur zbulon se cila ishte frika e saj më e madhe?! (VIDEO)
Lajme

Deputetja e njohur zbulon se cila ishte frika e saj më e madhe?! (VIDEO)

19 Maj 2017 | 22:26

Këtë edicion në emisionin LEMzA në Tribuna Channel me Kiki Rrahmani e ftuar ishte deputetja e njohur Florva Brovina.

 

Gjatë intervistës së saj ajo për herë të parë e pranon se cila ishte frika e saj më e madhe dhe a ka arritur ta mposhtë ende atë?!/GazetaTribuna/

 

Më të lexuarat

Tribuna

Email