Deputetja e LDK-së: Haradinaj e shkatërroi qeverinë Mustafa (VIDEO)
Lajme

Deputetja e LDK-së: Haradinaj e shkatërroi qeverinë Mustafa (VIDEO)

07 Dhjetor 2017 | 17:12

Ramush Haradinaj me anë të demarkacionit e ka shkatërruar qeverinë e kaluar të drejtuar nga Isa Mustafa.

Kështu thotë në emisionin “Fakt Plus” në Tribuna Channel, deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Valentina Bunjaku Rexhepi.

Bunjaku – Rexhepi thotë se Haradinaj e shkatërroi me qeverinë Mustafa me kauzën për demarkacionin vetëm për të ardhur në pushtet e më pas sipas saj, tashmë po e voton të njejtën marrëveshje dhe po e sjellë në Kuvendin e Kosovës.

Për më shumë VIDEO:

Më të lexuarat

Tribuna

Email