Aksident i rëndë në dalje të Prishtinës (Foto)
Lajme

Aksident i rëndë në dalje të Prishtinës (Foto)

20 Mars 2017 | 13:51

Një aksident trafiku me persona të lënduar ka ndodhur rreth orës 13:30 në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë.

Në këtë aksident janë ndeshur dy automjete ku njëra prej tyre ka përfunduar e rrokullisur, raporton Indeksonline.

Policia e trafikut ka dalë në vendin e aksidentit dhe është duke u marrë me rastin./Indeksonline/

 

Capture

Më të lexuarat

Tribuna

Email