A do ta marrë faljen publike Flora Brovina, nga kush? (VIDEO)
Lajme

A do ta marrë faljen publike Flora Brovina, nga kush? (VIDEO)

19 Maj 2017 | 22:23

Këtë edicion në emisionin LEMzA në Tribuna Channel me Kiki Rrahmani e ftuar ishte deputetja e njohur Florva Brovina.

Ajo më në fund rrëfen se a e ka marrur ende faljen publike, nga kush po e pret dhe përse?!

Për më shumë detaje klikoni linkun e mëposhtëm./GazetaTribuna/

 

 

Më të lexuarat

Tribuna

Email