18 kg hashash në qese të zeza, arrestohet 30 vjeçari
Rajon - Botë

18 kg hashash në qese të zeza, arrestohet 30 vjeçari

21 Prill 2017 | 10:16

Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Lezhës pasi në magazinën jashtë banesës së tij është gjetur 18 kilogramë kanabis.

Policia njofton se i arrestuari është shtetasi Pavlo Ndreca, i cili sasinë e drogës e kishte futur në 4 qese plasmasi. Materialet procedurale iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lezhë për veprën penale ” Prodhim dhe shitje e lëndëve narkotike”.

Më të lexuarat

Tribuna

Email