Honor 10 do të ketë opsionin Multi-Scene Detection për fotografi
Auto-tech

Honor 10 do të ketë opsionin Multi-Scene Detection për fotografi

16 Prill 2018 | 14:59

Telefoni më i ri i kompanisë i nënbrendit të Huawei do të quhet Honor 10 dhe pritet të ketë procesorin e njëjtë Kirin 970, kamerë të dyfishtë 12MP + 20MP dhe do të dalë në treg më 19 prill.

Procesori Kirin 970 ka disa nga funksionet e avancuara të kamerës me inteligjencës artificiale që mundësojnë njohjen e plazhit, maleve, të dashurit dhe të tjera.

Honor 10 do të ketë ekran 5.8 inç FullView, 6GB RAM dhe 256GB hapësirë për ruajtje.

Më të lexuarat

Tribuna

Email