​“Spiunohet” BMW X2
Auto-tech

​“Spiunohet” BMW X2

12 Tetor 2017 | 14:09

Seria e më e re e fotografive “spiunuese” tregon crossoverin e ri BMW në edicionin e prodhimit.
Fotografi ka xhiruar një nga kopjet e para-prodhimit të BMW X2 në një kamion rimorkio, dhe automjeti ishte pothuajse tërësisht i privuar nga “kamuflazhi” që ishte veshur në fotot e mëparshme.Ndonëse pritej të debutonte në panairin e Frankfurtit, kjo nuk ndodhi dhe duhet të pritet edhe pak kohë për premierën zyrtare të modelit të prodhuesit gjerman.

Më të lexuarat

Tribuna

Email