Zyrtare: Bayerni konfirmon kundërshtarët në Audi Summer Tour
Arena

Zyrtare: Bayerni konfirmon kundërshtarët në Audi Summer Tour

14 Mars 2017 | 12:49

Bayern Munichu ka konfirmuar kundërshtarët për turneun miqësor veror Audi Summer Tour.

Këtë herë mysafirë në këtë turne ku nikoqir është klubi bavarez janë shumë skuadra të njohura:

Arsenal, Milan, Chelsea dhe Interi.

Në të kaluarën kjo garë quhej Audi Cup. /Telegrafi/

Më të lexuarat

Tribuna

Email