Statistikat e pjesës së parë Inter – Milan (Foto)
Arena

Statistikat e pjesës së parë Inter – Milan (Foto)

15 Prill 2017 | 13:37

Interi ka mbyllur pjesën e parë ndaj Milanit me epërsi 2:0, me golat e Antonio Candrevas dhe Mauro Icardit. Por, nëse shikojmë statistikat, atëherë ndeshja ndërmjet këtyre dy skuadrave është e barabartë

 

untitled_1492255533-3553125

Më të lexuarat

Tribuna

Email