Sevilla-Manchester United, formacionet
Arena

Sevilla-Manchester United, formacionet

21 Shkurt 2018 | 21:08

Pas pak minutash do të nis përballja mes Sevillas dhe Manchester Unitedit.

Skuadra spanjolle dhe ajo angleze ballafaqohen në ndeshjen e parë të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve.

Tashmë janë publikuar edhe formacionet e të dy skuadrave.

Më të lexuarat

Tribuna

Email