Rrëfimi prekës i Abidal: Doja t’i inkurajoja klubin, por Messi refuzoi
Arena

Rrëfimi prekës i Abidal: Doja t’i inkurajoja klubin, por Messi refuzoi

11 Janar 2018 | 21:31

Eric Abidal ngriti trofeun e Champions League të vitit 2011, madje edhe me shiritin e kapitenit vetëm për atë ndeshje, pasi ishte rikthyer nga operacioni i parë kundër tumorit në mëlçi. Një moment që përloti shumë futbolldashës dhe ndoshta mund të konsiderohet si një nga fotot më të bukura të futbollit të viteve të fundit.

Më të lexuarat

Tribuna

Email