Ronaldo blen automobilin më të fuqishëm në botë
Arena

Ronaldo blen automobilin më të fuqishëm në botë

13 Mars 2018 | 15:54

Cristiano Ronaldo është i njohur për atë se i pëlqejnë veturat e shpejta dhe askush nuk çuditet se ai është bërë ambasador i Bugattit.

Ai ka blerë një veturë të kësaj marke me fuqi prej 1.500  kuaj fuqi, të cilën e ka zbukuruar me shenjën CR7.

Futbollisti i Real Madridit për këtë veturë ka paguar hiq më pak se 2.6 milionë euro

Më të lexuarat

Tribuna

Email