Real Madrid – Levante, formacionet (Foto)
Arena

Real Madrid – Levante, formacionet (Foto)

09 Shtator 2017 | 7:38

Real Madrid dhe Levante do të përballen nga ora 13:00, në Santiago Bernabeu, në kuadër të xhiros së tretë të La Ligës

E përditshmja sportive katallane, Sport, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express.

Zinedine Zidane ka vendosur që për këtë ndeshje mos të ftojë në ekip Luka Modricin dhe Keylor Navasin.

Kurse, Real Madridit në këtë takim do t’i mungojë Cirstiano Ronaldo i suspenduar dhe Raphaël Varane i lënduar.

 

Më të lexuarat

Tribuna

Email