Pacolli e uron Akil Gjakovën
Arena

Pacolli e uron Akil Gjakovën

10 Shkurt 2018 | 20:16

Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli e ka uruar Akil Gjakovën për medaljen e artë.

“Në prag të 10 vjetorit të pavarësisë së Kosovës vjen lajmi i bukur nga Parisi. Akil Gjakova e ka fituar medaljen e artë në xhudon e meshkujve. Urime!! ” ka shkruar Pacolli në Facebook./GazetaTribuna/. 

Më të lexuarat

Tribuna

Email