Mafia vret futbollistin e njohur
Arena

Mafia vret futbollistin e njohur

16 Prill 2017 | 15:56

Amilcar Henriquez, 33 vjeçar, është vrarë pas një atentati, të cilësuar si mafioz.

Amilcar Henriques ishte futbollist i Amerika Cali dhe lojtar kyç në Kombëtaren panameze, ku numëronte 75 ndeshje të luajtura.

 

 

18-3

Më të lexuarat

Tribuna

Email